800 558 888

Rezidence U Vltavy

Všestranné bydlení pro každého

Bohatá občanská vybavenost

Bydlení kousek od Palackého náměstí ve staré části Kralup nad Vltavou. Přesně v této lokalitě dochází k pozvolné revitalizaci a rozvoji již zavedené občanské vybavenosti. Rozvoj města v pozitivním duchu vám přinese snadnou dostupnost všeho potřebného.

Volnočasové aktivity a výborná dopravní dostupnost

Projekt Rezidence U Vltavy vzniká kousek od zelených ploch využitelných k volnočasovým aktivitám. Na dosah budete mít spoustu parků, relaxačních zón, ale také zázemí pro sportovní vyžití. Důkazem toho je například multifunkční hřiště. Krásné výhledy si budete užívat z nedalekého vrchu Hostibejk nebo se vydáte na poutní cestu na Říp. V okolí se nachází i spousta cyklostezek.

Situování poblíž vlakového a autobusového nádraží nahrává vynikající dopravní dostupnosti. Za 30 minut můžete být v hlavní metropoli, ať už vlastním vozem nebo vlakem. Strategická poloha Rezidence U Vltavy je zkrátka přínosem v mnoha ohledech. Spojení opravdových Kralup a moderního způsobu žití přináší výhody v různých směrech.


Rezidence U Vltavy

Byty FINEP patří mezi nejžádanější a nejatraktivnější byty v České republice.
FINEP reality jsou umístěny v těch nejzajímavějších lokalitách Prahy.

3 volných bytů

1+kk již od od 3 852 956 Kč!

Dříve realizované projetky společnosti FINEP

Developerské projekty společnosti FINEP patří mezi nejžádanější a nejaktraktivnější a jsou umístěny v těch nejzajímavějších lokálitách hlavního města Prahy.