800 558 888

Rezidence U Vltavy

Všestranné bydlení pro každéhoO projektu

Dispozice 1kk - 4kk

Podlahová plocha 26 až 113 m2

Prodloužená záruka

80 Nových bytů

Stylové a originální bydlení

Vynikající lokalita

Moderní byty přinášející komfortní bytové zázemí

Vyberte si některý z nabízených bytů, které vznikají v rámci projektu Rezidence U Vltavy. Na první etapu čítající 58 bytů navazují další. Celkem vznikne osm bytových domů se 437 byty. Sdílené zahrady, balkony, terasy a dobře řešené interiéry. To je bydlení pro mladé, staré, ale i rodiny s dětmi. Vybírat můžete z dispozic 1+kk až 4+kk. Energeticky nenáročné objekty spadající do třídy B, potěší budoucí rezidenty bezbariérovým přístupem a zajímavým vybavením.

Nastěhujte se do bytu, který podléhá novodobým trendům. Získejte možnost parkovat u domu nebo pod domem. Nadšení u vás bude převládat nejenom díky použitým stavebním materiálům a modernímu konceptu bydlení. Potěšeni budete také celkovým zázemím kolem bytových domů. Zeleň, relaxační plochy, místo pro dětské hry a mnohé jiné. Společnost FINEP ve spojení s m4 architekti s.r.o. přináší další neotřelé bydlení situované na tom správném místě.

Rezidence U Vltavy

Byty FINEP patří mezi nejžádanější a nejatraktivnější byty v České republice.
FINEP reality jsou umístěny v těch nejzajímavějších lokalitách Prahy.

3 volných bytů

1+kk již od od 3 852 956 Kč!

Dříve realizované projetky společnosti FINEP

Developerské projekty společnosti FINEP patří mezi nejžádanější a nejaktraktivnější a jsou umístěny v těch nejzajímavějších lokálitách hlavního města Prahy.